Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

3 szczeniaczki po dużej matce

Data dodania: 2012-01-22
 

Na drodze Kasina Wielka - Wiśniowa pomiędzy samochodami biegała wystraszona, duża suka. Była wycieńczona i zdezorientowana, bo pewnie w jej psiej głowie nie mogło się pomieścić, że nie ma już domu, że została wyrzucona:((((.

Czekała i szukała. Po kilku dniach moja znajoma nie mogąc już patrzeć na psią męczarnie zabrała ją do domu. Po kilku tygodniach w zamian dostała 4 maluszki (pewnie były właściciel wiedział, że jest szczenna i dlatego ją wyrzucił).

Suka po nowym roku przejdzie zabieg i zostanie u niej, ale maluszki szukają domów. Ojciec jest nn, ale raczej będą większe. Łańcuch i buda wykluczone.

Kontakt

665-899-206, 399-270-719, 608-234-290

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola