Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prochy Pogrzebią Twoje Życie

 
Film został zrealizowany przez uczniów klas technikum organizacji reklamy oraz absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej na potrzeby spotkania z panem Jerzym Górskim - słynnym triathlonistą, który swoim życiem zainspirował twórców książek oraz filmów. Jerzy Górski jest żywym przykładem na to, że mimo ciężkiej sytuacji życiowej można osiągnąć spektakularny sukces. Jak mówi sam bohater: „W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca". Żaden z uczniów biorących udział w nagraniu nie spożywał alkoholu oraz nie przyjmował środków odurzających. Ponadto, żadna z osób biorących udział w filmie nie ucierpiała.

 


Tischner Limanowa
 
Data pliku video: 2018-06-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola