Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

WYPOŻYCZE WYNAJME MINIKOPARKE JCB 8016 2006r.

Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Posiadam do wynajęcia minikoparke jcb wraz z przyczepą do jej przewozu,maszyna jest w bardzo dobrym stanie technicznym posiada 3 łyżki 20cm 30cm oraz skarpówke 90cm.cena 200zł netto jest ceną za 1 dobe wynajmu bez operatora i paliwa.W przypadku wynajmu na większość ilość dni istnieje możliwość negocjacji ceny. Łatwa w obsłudze spalanie 2/3L.na godzine.Mogę dostarczyć w każde miejsce w cenie paliwa lub odbór osobisty.Na wszelkie pytania chętnie odpowiem Panstwu pod nr. tel

Kontakt

Telefon 696-197-682

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola