Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Film promocyjny Miasta Limanowa

 
Na zlecenie Urzędu Miasta powstał film promocyjny o Limanowej, wyprodukowany przez Gravity Media Studio Symetria według pomysłu Grzegorza Szpaka i Arkadiusza Kuzaka. Blisko 5 minutowy film reklamuje Limanową przez wzbudzenie zachwytu, zaakcentowanie wiary, odkrycie pasji, zapewnienie spokoju, zdobycie motywacji, aż po wyzwolenie adrenaliny. W filmie wystąpili: Mariusz Papież z KS Limanowa Forrest, Anna Kowal z klubu "Limanowa-swim", Izabela Sarata oraz rowerzyści z klubu Gravity Rewolt. Podkład muzyczny z repertuaru Lindley Sterling i Zespołu Paindrive nadaje filmowi wyjątkową ekspresję.

 


Miasto Limanowa
 
Data pliku video: 2015-01-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola