Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zakaz noszenia broni

Data dodania: 2018-10-19
Dziś wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 16 października 2018 r. w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i jej przemieszczania w stanie rozłado... więcej »
 
 

Bezpieczni na drogach i w górach

Data dodania: 2018-10-19
W środę w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce odbył się „Turniej Wiedzy - Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Dzieci z tej szkoły nie tylko wiedzą ... więcej »
 
 

Dwa wypadki na drogach regionu

Data dodania: 2018-10-18
Limanowa/Roztoka. Do dwóch zdarzeń w których łącznie 4 osoby zostały poszkodowane doszło dziś w godzinach popołudniowych na drogach regionu. więcej »
 
 

Można inaczej!

Data dodania: 2018-10-18
(Ogłoszenie płatne) KWW Ziemia Limanowska To Lubię zachęca do oddania głosu na kandydatów swojego komitetu oraz przedstawia swój program. więcej »
 
 

Przedsiębiorca ma spore szanse zostać Wójtem...

Data dodania: 2018-10-18
(Ogłoszenie płatne) Paweł Biel, bo o nim mowa, ubiega się o stanowisko wójta po raz pierwszy. Ma 38 lat, prowadzi firmę gastronomiczną i pochodzi z miejscowości Dobra. Otwarcie przyznaje, ... więcej »
 
 

Stefan Hutek wygrywa z Janem Puchałą w sądzie

Data dodania: 2018-10-18
Jan Puchała przegrał w pierwszej instancji z radnym Stefanem Hutkiem z PiS. Starosta został zobowiązany przez sąd m.in. do przeprosin na łamach portalu Limanowa.in za rozpowszechnianie nieprawdziwych ... więcej »
 
 

Wodociąg wiejski i dwa wodociągi zaopatrujące...

Data dodania: 2018-10-18
Woda w wodociągu wiejskim w Młyńczyskach, a także w dwóch wodociągach lokalnych w Zbludzy i Roztoce nie nadaje się do spożycia przez ludzi. Zakaz jej spożywania wprowadzi ​Pa... więcej »
 
 

Audi dachowało w korycie potoku

Data dodania: 2018-10-18
Kamionka Mała. Wyglądało groźnie, na szczęście zakończyło się bez obrażeń dla 19-letniego kierowcy Audi, które wczoraj w Kamionce Małej wypadło z drogi i dach... więcej »
 
 

Kierowca ciężarówki doprowadził do zderzenia z...

Data dodania: 2018-10-18
Dobra. W poniedziałek 11-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak kierowca wyprzedzającej go ciężarówki doprowadził do zderzenia. Chłopcu na szczęście nic się nie sta... więcej »
 
 

Stowarzyszenie odpowiada na felieton, autor również

Data dodania: 2018-10-18
Ad vocem Panu Pawłowi Zastrzeżyńskiemu (i komentatorom) - tak brzmi tytuł odpowiedzi o Członków Zarządu Stowarzyszenia Limanowianie w Stulecie Niepodległości na felieton Pawła Za... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 644
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola