Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Reh Stab Limanowa

 
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RehStab" - Oddział Rehabilitacji Stacjonarnej zlokalizowany jest w Szpitalu Powiatowym w Limanowej, na IV piętrze. rehstab.pl/ Obecnie dysponuje 36 łóżkami stacjonarnymi. Pacjenci korzystający ze świadczeń rehabilitacyjnych, przebywają w Oddziale w zależności od jednostki chorobowej od 3 do 6 tygodni. Stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia rehabilitacyjnego zapewniają lekarze, specjaliści: rehabilitacji, ortopedii, neurologii, chorób wewnętrznych. Nasi pacjenci mogą również korzystać z pomocy oraz porad psychologa i logopedy.

 


Reh Stab
 
Data pliku video: 2012-11-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola