Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prokuratura prowadzi czynności ws. przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez starostę i byłego dyrektora szkoły

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu prowadzi czynności w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez starostę Jana Puchałę i byłego dyrektora ZSTiO. Chodzi o podejrzenie niegospodarności w zarządzaniu mieniem należącym do samorządu powiatu limanowskiego – kontrowersyjną sprawę bezpłatnego użyczania sal lekcyjnych w budynku szkoły na rzecz niepublicznego podmiotu (NCE), który we współpracy z prywatną uczelnią wyższą z Ostrowca Świętokrzyskiego (WSBiP) prowadzi zajęcia w Limanowej. Z dokumentów wynika, że taką decyzję poprzednia dyrektor szkoły miała podjąć po aprobacie starosty Jana Puchały.

Pełna treść wiadomości na: limanowa.in/aktualnosci/prokuratura-prowadzi-czynnosci-ws-przekroczenia-uprawnien-i-niedopelnienia-obowiazkow-przez-staroste-i-dyrektora-szkoly/42807
limanowa.in, Źródło artykułu: limanowa.in
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
limanowski

Powiat limanowski – powiat w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą jest miasto Limanowa. W jego skład wchodzą gminy Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark oraz miasta Limanowa i Mszana Dolna.

Powiat zawiera mnóstwo zabytków architektonicznych, a na szczególną uwagę zasługuje Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej i opactwo cystersów w Szczyrzycu. Zimą okolice są chętnie odwiedzane przez zwolenników sportów zimowych, dzięki licznym stacjom narciarskich.

Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 28 oraz drogi wojewódzkie 964, 965 i 968.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola